beli samo slova.png

x

логотип белый.png

CRISTOPH

ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК

ХАРКІВ, УКРАЇНА

СУБОТА,  22 СІЧНЯ

18:00 - 00:00

32.00 € / ≈ 1018 UAH
Ціна актуальна до 21го січня

ВХІД ПРАЦЮВАТИМЕ З 18:00 ДО 20:00

  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify
  • Facebook
  • Twitter
Cristoph - 2.jpg
Halftone Image of Crowd

CRISTOPH

З Великої Британії до нас приїде Cristoph – діджей та музичний продюсер. ⠀ Його називають титаном у світі прогресного хаусу ⠀ Музична сфера оточувала його з раннього дитинства, а тепер він впевнено та унікально наповнює її своїм звучанням із релізами на Pryda Presents, Bedrock, Last nIght On Earth, Truesoul, Knee Deep in Sound, Yoshi Toshi та Selador. ⠀ Він загадковий, легкий та вміє створити хвилю ритму, яка підірве аудиторію. Не дивно, що його музика так палко прижилася: просто кажучи, звук Cristoph заразливий.

 

TIMELINE

 

18:00-20:00 – open door

18:00-19:30 – Basanta Family

19:30-21:00 – Michta

21:00-22:30 – Cristoph (recording)

22:30-00:00 – TIME:CODE Residents

Image by Pawel Czerwinski

BASANTA MUSIC

Basanta – це не тільки івенти або музиканти. Перш за все, це справжнє музичне ком'юніті. Вони базуються в Україні в Харкові, але хочуть надихати і качати людей по всьому світу – незалежно від локацій або кордонів держав.

  • Instagram
  • YouTube
  • pngfind.com-twitter-png-logo-530160
basanta.jpg
Halftone Image of Crowd

ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК

Центральний ринок - це старовинний ринок ХІХ століття, розташований на сході України, в Харкові.

У 1840-х роках розпочалася історія цього дивовижного місця. Тут проходили найбільші ярмарки в Україні, які збирали купців з усього світу. 1914 року відкрили критий павільйон ринку.

Зараз діючий ринок. Щодня з 6 ранку він відкриває двері для городян, які хочуть запастися найкращими продуктами для себе та своїх сімей. Адже на цьому ринку можна знайти все.

Місце із незвичайною історією, яку прикрашають десятки міських легенд. Ринок, який побачив багато. Але ніколи раніше не зустрічав такий особливий івент.

Будинок_держпромисловості,_Харків_DJI_0057.jpeg
Image by Noita Digital

ХАРКІВ

Харків – друге за величиною місто України з населенням понад півтора мільйона людей. Місто було засноване XVII столітті і з того часу активно розвивається.

Гості міста часто порівнюють його із Берліном. Може, тому що Харків також не схожий на жодне інше українське місто. Можливо, через те, що промисловість справила величезний вплив на саме місто та його архітектуру. І тут величезні бетонні будівлі та широкі площі легко уживаються із затишними особняками та тінистими парками.

Але самі харків'яни кажуть, що річ у внутрішній свободі Харкова. Велике скупчення університетів, наукових та культурних центрів залучають до міста молодь. І саме таким молодим та вільним духом живе Харків.